Glampingová inspirace na talíři

Úvod » Blog » Glampingová inspirace na talíři
Glampingová inspirace

Možnosti cestování se mění a přizpůsobují se nové době a potřebám cestovatelů. Fenomén glamping se stává nedílnou součástí novodobé cestovatelské kultury. Pokud hledáte nejnovější světové trendy a novinky z oblasti glampingu, přinášíme základní informace a pár tipů z největší glampingové akce v roce 2022.

 

The Glamping Show USA 2022 - glamping středem zájmu

 

Více než sto výrobců glampingového vybavení z celého světa představí své produkty a služby 3. - 5.10.2022 v colorádském Arapahoe Country Fairgrounds Event Center v rámci Glamping Show USA 2022. Na 4 500 m2 výstavní plochy si každý začínající i profesionální glampař najde své a nejinak tomu bude v rámci konference, která je součástí show.

 

Ti nejlepší představí to nejlepší ze světového glampingu

Stěžejními tématy, na které se bude show odpověď:

  • Jak založit, případně si vyrobit vlastní glamping a jaké outdoorové vybavení včetně nábytku je pro glamping vhodné?
  • Sdílení best practices z výstavby a provozování glampingu.
  • Jaké marketingové nástroje a formy komunikace je vhodné využít při prodeji a prezentaci glampingového objektu?

 

Tipy na zajímavé glampingové ubytování

Vybrali jsme pro vás několik zajímavých a inspirativních glampingových konceptů.

Australský Eco Structures

ecostructures (jpg)

Patří mezi přední dodavatele glampingových luxusních stanů a ekologických chatek. Eco Structures Australia - cenově výhodné a zároveň eco-friendly řešení. Australští tvůrci mají s výrobou glampingového vybavení letité zkušenosti, které sahají a počátku tohoto tisíciletí.

Jihoafrické The Bushtec Safari

bushtecsafari (jpg)

Výrobce safari stanů z plachtoviny je z podhůří jihoafrických Dračích hor. The Bushtec Safari je považováno za elitní brand v oblasti luxusních glampů a jejich historie sahá do 50. let minulého století.

Belgické Autentic

autentic world (jpg)

Belgické stany Autentic dodají kempování pocit přepychu. Elegance a sofistikovanost belgických stanů, kde je každý detail dotažený k dokonalosti pomáhá zažít kouzlo luxusního stanování.

Britské Sleeping Bubbles

sleepingbubbles (jpg)

Sleeping Bubbles Ltd. výrobce bublinkových stanů (bubble tents) ze Spojeného Království. Jedná se o netradiční kopule, které jsou z větší části průhledné a nabízí nezapomenutelný glamourous pohled na noční oblohu.


Zpět na výpis

Aktuality z našeho Instagramu