Slavíme 1 rok!

Úvod » Blog » Slavíme 1 rok!
1 (optimalizovano).jpg

Uteklo to jako voda. A byl to rušný rok. Po utlumeném pandemickém období se tuzemský turistický ruch rozjel znovu na plné obrátky a my letos stihli ubytovat přes 51 hostů, kteří mohli vybírat z naší nabídky 11 glampingů po celém česku i zahraničí. Konkrétně v oboře u hraběte Kinského dal Borgo jsme připravili 99 snídaní až do postele a 11 z vás si dopřálo welcome balíček.

Tímto bychom rádi vám všem poděkovali za neuvěřitelnou podporu a důvěru. Doufáme, že jste si ze svých pobytů odvezli hromadu dobrých vzpomínek, a že se k nám v následující sezóně třeba zase vrátíte.

Rádi bychom také využili této příležitosti a trochu se ohlédli do historie našeho projektu Glampingcz. První brainstormingy započaly již v březnu 2019. Vyhlášení pandemie pro celé území ČR totiž zastavilo náš každodenní rytmus a rychle jsme pochopili, že svět, který jsme znali se otočil vzhůru nohama a je nutné jednat. V první fázi jsme chtěli lidem okolo nás předat naše zkušenosti a poskytnout tipy na výlety po Čechách. Chtěli jsme se ale distancovat od nabídky populárních zážitků. Tak vznikl portál BPR Česko.

Šlo nám spíše o zážitky netradiční, tedy takové, které nebyly až doposud dostupné. Zkrátka jsme chtěli, aby alespoň letní dovolená byla pro Čechy pestřejší než obvykle. Za projektem jsme stáli pouze my – BPR, eventová agentura a cestovní kancelář s pětadvacetiletou tradicí.

Postavili jsme první glamping a spojili se s dalšími budovateli, kteří měli zájem o prostor na našem webu. A spojení narůstala, až tyto aktivity vyústili v potřebu založení vlastního a jedinečného portálu Glampingcz, který už dávno není jen o nabídce několika glampingů ČR. Dnes u nás najedete ty nejhezčí glampingové zařízení z tuzemska i zahraničí, stejně jako možnosti pronájmu, voucherů nebo vlastní investice.

A proto ještě jednou díky všem, co nás na této cestě podpořili. Díky návštěvníkům i našim obchodním partnerům. Vážíme si Vaší podpory a hodláme se odvděčit novinkami, kterých bude v roce 2022 hned několik!


Zpět na výpis

Aktuality z našeho Instagramu