Dovolená na Slapech trochu jinak

Úvod » Blog » Dovolená na Slapech trochu jinak
dovolene-slapech-trochu-jinak_optimized - Marina Lilie.jpg

Na Slapy se spacákem, karimatkou a plynovým vařičem? To už je opravdu jen hudba minulosti. Zažijte jednu z nejpopulárnějších tuzemských přehrad z trochu jiné perspektivy. Areál Marina & Glamping v Nové Živohošti nabízí více pohodlí v kombinaci se skvělým moderním zázemím

Kromě klasického kempu a karavanového městečka zde totiž najdete také 14 skvostných glampingových stanů ve 3 kategoriích: Safari Loft, Safari Family M, a Bell Couple. Ty se samozřejmě odlišují podle velikosti, druhu a vybavení. Většinou disponují samostatnou kuchyní, luxusní ložnicí, terasou a vlastním sociálním zařízením. Všechny jsou vytvořeny z přírodních a moderních materiálů.

         glamping Marina Lilie (36) (jpg)

Glampingové stany se nachází asi v nejhezčí části celého areálu. Především proto, že ze stanu ke břehu přehrady to máte opravdu jen několik kroků. Vodní radovánky jsou tak doslova na dosah. Areál nabízí k zapůjčení motorové lodě či paddle boardy za příznivé ceny. Kromě toho si můžete zarybařit, zaplavat, zaveslovat na pramici, zkusit jachting nebo prostě jenom nachytat trochu bronzu na krásné pláži. Okolní příroda přímo vybízí k výletům na okolní rozhledny nebo třeba na zříceninu hradu Ostromeč či Trapistický Klášter Naší Paní nad Vltavou.

glamping Marina Lilie (12) (jpg)

Nespornou výhodou areálu ale především velice kvalitní zázemí. Kromě komfortního ubytování je na místě i krásný kiosek, kde si návštěvníci mohou dát něco dobrého k jídlu a pití. Pokud se Vám nebude chtít zpět do kempu, podobně dobře Vás obslouží i plážový bar. A jestli patříte mezi vášnivé opékače párečků na ohni, i toto zázemí je pro Vás k dispozici.

Tak neváhejte a vyražte!


Zpět na výpis

Aktuality z našeho Instagramu