Rozšiřujeme nabídku o jediný Skyhome v ČR

Úvod » Blog » Rozšiřujeme nabídku o jediný Skyhome v ČR
roz-nabidka-skyhome-cr_optimized.jpg

Rádi vám přinášíme to nejlepší, co z hlediska glampingu v Čechách můžete najít. Nová zařízení ale neustále vznikají a my musíme reagovat. Je nám ctí představit vám další klenot z naší nabídky – přivítejte Skyhome, tedy glamping s 360° výhledem až do nebes, jediný svého druhu v Čechách.

A v čem je Skyhome jiný než zbytek naší nabídky? Jedná se o průhledný nafukovací hotelový pokoj, jenž nabízí možnost usínat pod hvězdami s výhledem do všech světových stran. Nasměrován je tak, abyste zažili ranní rozbřesk přímo před vámi, a naopak klidně usínali se západem slunce v zádech pohodlného dvoulůžka.

Uvnitř pokoje se vytvoří úžasná atmosféra a v podstatě nic v něm nechybí – k dispozici je umyvadlo i toaleta a celoprůhledný glamping je možné díky vytápění využít i v sychravém počasí. Důraz je kladen i na soukromí. Cca 30 minut jízdy z Prahy a jste na místě, ale přesná poloha kopule vám bude prozrazena až po potvrzení termínu ubytování. Poté už si budete moci užít krásných 28 metrů čtverečných v přírodě s pohodlím domova a hromadou romantiky.

Je čas zabalit oblíbenou knihu a vyrazit! Večer se sklenkou šampaňského při pozorování hvězdné oblohy si přece nemůžete nechat ujít!


Zpět na výpis

Aktuality z našeho Instagramu