Jsme v portfoliu Glampinghub.com

Úvod » Blog » Jsme v portfoliu Glampinghub.com
glampinghub_optimized.png

Máme pro vás skvělou novinku! Spustili jsme spolupráci s Glamping Hubem, což je portál sdružující glampingy (a také boutique hotely) z celého světa. Byl spuštěn v roce 2013 jako rezervační platforma jedinečného ubytování, a také jako zdroj udržitelného cestovního ruchu. Společnost sídlí v Denveru (Colorado) a španělské Seville. V tuto chvíli jejich databáze nabízí přes 30 000 zajímavých destinací. 

Najdete zde luxusní ubytování po celém světě. Od hotelů vhodných pro domácí mazlíčky, přes ekologicky šetrné hotely, až k honosnému ubytování. Nezaměřují se pouze na rodinnou dovolenou ale také na romantické pobyty poblíž nejlepších světových turistických destinací

Z našeho portfolia zde naleznete prozatím Glamping v oboře Kněžičky, ale pracujeme na tom, aby se v blízké budoucnosti na této platformě objevily i další položky z našich glampingů.

Kromě najdete nabídku glampování u Kinských také na portálu Kudyznudy.cz, což je fenomén mezi tuzemskými portály o cestovním ruchu. Tak neváhejte a udělejte někomu radost formou voucheru na tento skvělý pobyt a netradiční zážitek!


Zpět na výpis

Aktuality z našeho Instagramu