Pronájem glampingového stanu

Úvod » Rozjeďte glamping » Vlastní glamping » Pronájem glampingového stanu

Stan na víkend

Cena od 4 000 Kč / víkend

Plánujete oslavu, rozlučku či svatbu?

Plánujete oslavu, rozlučku, svatbu, či máte své vysněné místo, kde byste chtěli zažít glamping na vlastní kůži? Glampingový stan - místo pro Váš soukromý odpočinek, rodinné radosti či nový business!

Věděli jste, že glampingové stany nemusí sloužit jen k ubytování? Využívají se i jako designový doplněk na různé akce. V horkém počasí nabídnou vytoužený stín, v dešti díky své nepromokavosti zase suchý přístřešek. Dolní část stanu se dá srolovat, což pomáhá cirkulaci vzduchu uvnitř stanu a zabraňuje přehřívání.

 

Chcete narozeninovou party, rodinnou oslavu, piknik, rozlučku se svobodou nebo svatbu nezapomenutelnou?

 

Pak neváhejte a zarezervujte si termín pronájmu kvalitního glampingového stanu.
Stan Vám přivezeme přímo na místo, které si určíte a zajistíme jeho postavení. Po skončení pronájmu stan rozložíme a odvezeme. Jediné, co potřebujeme od Vás je termín a místo, kde chcete glampingový stan postavit, vše ostatní už nechte na nás.

Prostor stanu lze využít k přespání, jako relaxační/cateringovou zónu, zázemí pro děti nebo jako meeting point v rámci business events.

 

Cena od 4 000 Kč / víkend

Stan

Glampingový stan Canvas Sibley 400 Pro s průměrem 4 metry
Glampingový stan Canvas Sibley 500 ProTech s průměrem 5 metry

Podmínky pronájmu

 • Cena pronájmu stanu Canvas Sibley 400 Pro na víkend: 4 000 Kč/víkend
 • Cena pronájmu stanu Canvas Sibley 500 ProTech na víkend: 5 200 Kč/víkend 
 • Cena pronájmu na delší období: individuální kalkulace
 • Cena za montáž a demontáž stanu: 1 200 Kč/stan
 • Cena za dopravu: 10 Kč/km
 • Součástí předání stanu je podepsání předávacího protokolu a složení vratné kauce ve výši 5 000 Kč (která slouží jako záruka pro případné poničení nebo znečištění stanu).
 • V rámci poptávkového formuláře prosím o uvedení místa, kde bude glampingový stan stát, abychom Vám mohli přesně spočítat celkovou cenu pronájmu.

Reference

 • P.L. (14.-16.7.2023)
  "Stan měli pronajatý na naší svatbě babička s dědou - oba si stan hodně chválili, v horké letní noci, kdy zbytek rodiny umíral v horním patře statku, kde jsme byli ubytovaní, bylo ve stanu krásně. Během pátečních příprav, kdy bylo vše zmatečné a práce bylo všude okolo jak na kostele, byla velkou pomocí, když Vaši lidé dojeli k nám na statek, nechali si jen ukázat místo, kde stan má být, vše postavili a my jen podepsali papíry. V neděli po svatbě vše demontovali. Mohu jen doporučit!"

 

 • K.Š. (26.-27.8.2023)
  "Perfektní profesionální služby, od prvotní komunikace po ukončení pronájmu glamping stanu. Stan jsme si zapůjčili již podruhé a určitě nebudeme měnit :)"

Sledujte nás

 Instagram

Pomoc s plánováním svatby?

Jde glamping a svatba dohromady? My si myslíme, že ano! Navázali jsme exkluzivní spolupráci s portálem svatba.cz, který na jednom místě přináší nekonečnou inspiraci a nabízí online nástroje k plánování svatby. Od vytvoření svatebního webu, přes využití nástrojů pro usnadnění koordinace, až po výběr fotografa, prstýnků, šatů nebo úchvatných míst pro váš svatební obřad či hostinu.

svatba.cz (png)

Mám zájem

Nezávazná objednávka aneb jak nakupovat. V případě jakýchkoli dotazů nás nevájete kontaktovat.

Odesláním formuláře berete na vědomí Zásady zpracování osobních údajů obchodní společnosti BPR.

Opište z obrázku: