Náš příběh

Náš příběh

Dvanáctý březen 2020

– začátek našeho nového projektu.

Vyhlášení pandemie zastavilo náš každodenní rytmus a online meetingy se staly naším denním chlebem. Rychle jsme pochopili, že svět, který jsme znali, se otočil vzhůru nohama a je nutné jednat. Jelikož nám tehdejší podmínky přestaly dovolovat cestování po světě, napadlo nás – kdy jindy začít poznávat krásná místa naší země než teď? Ale i tak jsme chtěli nabídnout stále víc. Hledali jsme místa, která možná nejsou na první pohled vidět, ale jsou plná pokladů a čekají na své objevení. A tak vznikl náš milovaný projekt – GlampingCZ.
Netradiční dovolená a výlety – vše na jednom místě. Za námi stojí společnost B P R - Bohemia public relation s. r. o. - česká marketingová agentura s 28 lety zkušeností na trhu.

Jsme tým nadšenců s vášní objevovat nové a nepoznané. Stále pro Vás hledáme další možnosti pro nezapomenutelné zážitky, všechna místa ručně vybíráme, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší nejen z Česka. Glamping je pro nás více než jen forma ubytování. Je to způsob, jak se propojit s přírodou, zažít nová dobrodružství a zároveň si odpočinout.
To jsme si sami ověřili, když jsme si v roce 2019 splnili sen a vybudovali
si vlastní glamping ve spolupráci s Francescem Kinským dal Borgo, který
si naši skalní fanoušci určitě vybaví. Ačkoliv je v naší nabídce již nenajdete, již nyní můžete očekávat spoustu dalších novinek, které Vám vyrazí dech.
Prozatím se můžete těšit třeba na náš nový tiny house, který již brzy bude stát v areálu butikového hotelu Podhlavický mlýn.

Proč s námi?

První volba

Žijeme glampingem a chceme se stát vaší první volbou, když hledáte glampingové ubytování, když provozujete glamping a potřebujete radu nebo když hledáte dodavatele glampingového vybavení.

Specializace

I když máme úzkou specializaci na glamping, rozmanitost nabídky obyčejných, stylových, ale i luxusních glampingových ubytování, předčí vaše očekávání. Čekají na vás různé typy ubytování, různé tvary, velikosti, s různým vybavením, a to včetně jedinečných příběhů a nezapomenutelných lokací.

Rozmanitost

Rezervujte si ideální místo pro váš vysněný pobyt, objednejte dárkový voucher nebo si jen pronajměte glampingový stan na víkend, týden, měsíc či rok. Přivezeme, postavíme, kam si řeknete.

Zážitek

Dokonalý klientský zážitek v každé kroku od výběru glampingového ubytování, přes rychlou online rezervaci zakončenou bezpečnou platbou. Prodáváme za stejné ceny jako provozovatel. Neúčtujeme si žádné skryté ani dodatečné poplatky.

Podpora

Jsme česká společnost s 28letou historií v oblasti marketingu a poskytování cestovních služeb. V rámci klientského servisu nabízíme nadstandardní služby a proaktivní přístup. S každým dotazem, obchodním případem vám rád pomůže náš specialista klientského centra.

Ekosystém

Posilujeme respekt člověka k ekosystému - učíme užít si pohodlí, relax a komfort na unikátních místech v srdci přírody. Ukazujeme, jak je pro každého z nás, ale i pro naše vztahy důležité umět zpomalit, vypnout, relaxovat nebo si užít digi-detox.

Inspirujte se na našich sociálních sítítch

Sledujte nás a dostávejte nejaktuálnější novinky ze světa glampingu přímo do vašeho feedu.