O nás

Úvod » O nás

Dvanáctý březen 2020 – začátek našeho nového projektu. Vyhlášení pandemie zastavilo náš každodenní rytmus a online meetingy se staly naším denním chlebem. Rychle jsme pochopili, že svět, který jsme znali, se otočil vzhůru nohama a je nutné jednat. Jelikož nám tehdejší podmínky přestaly dovolovat cestování po světě, napadlo nás – kdy jindy začít poznávat krásná místa naší země než teď? Ale i tak jsme chtěli nabídnout stále víc. Hledali jsme místa, která možná nejsou na první pohled vidět, ale jsou plná pokladů a čekají na své objevení. A tak vznikl náš milovaný projekt – GlampingCZ. Netradiční dovolená a výlety – vše na jednom místě. Za námi stojí společnost B P R - Bohemia public relation s. r. o. - česká marketingová agentura s 28 lety zkušeností na trhu.

Jsme tým nadšenců s vášní objevovat nové a nepoznané. Stále pro Vás hledáme další možnosti pro nezapomenutelné zážitky, všechna místa ručně vybíráme, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší nejen z Česka. Glamping je pro nás více než jen forma ubytování. Je to způsob, jak se propojit s přírodou, zažít nová dobrodružství a zároveň si odpočinout. To jsme si sami ověřili, když jsme si v roce 2019 splnili sen a vybudovali si vlastní glamping ve spolupráci s Francescem Kinským dal Borgo, který si naši skalní fanoušci určitě vybaví. Ačkoliv je v naší nabídce již nenajdete, již nyní můžete očekávat spoustu dalších novinek, které Vám vyrazí dech.

Prozatím se můžete těšit třeba na náš nový tiny house, který již brzy bude stát v areálu butikového hotelu Podhlavický mlýn.

 

 

Proč s námi?

První volba

Chceme se stát Vaší první volbou. Jsme tu pro Vás, ať už hledáte vysněné ubytování nebo novinky ze světa glampingu. Pokud rozjíždíte nebo již provozujete glamping, nabízíme nový prodejní kanál pro Vaše rezervace, odborné poradenství či doporučení na vhodného dodavatele glampingového vybavení.

 

Specializace

Máme úzkou specializaci na glamping, přesto rozmanitost naší nabídky obyčejných, stylových, ale i luxusních glampingových ubytování, předčí Vaše očekávání. Čekají na Vás různé typy, různé tvary i velikosti ubytování včetně jedinečných příběhů a nezapomenutelných lokací.

 

Rozmanitost

Rezervujte si ideální místo pro Váš vysněný pobyt, objednejte dárkový voucher nebo si jen pronajměte glampingový stan na víkend, týden, měsíc či rok. Přivezeme, postavíme, kam si řeknete.

 

 

 

Zážitek

Dokonalý klientský zážitek v každé kroku, od výběru glampingového ubytování, přes rychlou online rezervaci zakončenou bezpečnou platbou. Prodáváme za stejné ceny jako provozovatel. Neúčtujeme si žádné skryté ani dodatečné poplatky.

Podpora

V rámci klientského servisu nabízíme nadstandardní služby a proaktivní přístup. S každým dotazem či obchodním případem Vám pomůže náš specialista klientského centra. Jsme česká společnost s 28-letou historií v oblasti marketingu a poskytování cestovních služeb.

Ekosystém

Posilujeme respekt člověka k přírodě - učíme užít si pohodlí, relax a komfort na unikátních místech v srdci přírody. Ukazujeme, jak je pro každého z nás, i pro naše vztahy důležité umět zpomalit, vypnout, relaxovat nebo se na chvilku odstřihnout a užít digidetox.

 

 

 

Naše služby zahrnují

Pronájem gampingového ubytování

Toužíte po dobrodružství? Umíme zprostředkovat zážitky, které Vám vyrazí dech. Vyberte si na našem webu ten pravý pobyt právě pro Vás!

 

Pronájem glampingových stanů 

Chcete trošku obohatit Vaše rodinné oslavy, svatby nebo třeba firemní akce? Rádi Vám zůjčíme vám glampingový stan, se kterým proměníte každou událost v nevšední zážitek!

 

Prodej dárkových voucherů

Hledáte dárek pro své blízké? Z našeho dárkového poukazu bude každý oslavenec na větvi. Dejte jim dárek, na který nezapomenou.

 

A to není vše… Pomáháme i těm, kteří chtějí rozjet svůj vlastní glamping. Ať už chcete začít podnikat, nebo jen toužíte po své vlastní oáze klidu – jsme tu pro Vás. Zajistíme Vám stan, místo i radu od těch, kteří už to znají jako své boty.

 

 

Mohli jste o nás slyšet zNávrh bez názvu (22) (png)

 

 

Reference

M.J. (září 2023) - Posed Rocky
"Vše bylo v naprostém pořádku a skvělé :)"

K.Š. (26.-27.8.2023) - Pronájem stanu na víkend
"Perfektní profesionální služby, od prvotní komunikace po ukončení pronájmu glamping stanu. Stan jsme si zapůjčili již podruhé a určitě nebudeme měnit :)"

P.L. (14.-16.7.2023) - Pronájem stanu na víkend
"Stan měli pronajatý na naší svatbě babička s dědou - oba si stan hodně chválili, v horké letní noci, kdy zbytek rodiny umíral v horním patře statku, kde jsme byli ubytovaní, bylo ve stanu krásně. Během pátečních příprav, kdy bylo vše zmatečné a práce bylo všude okolo jak na kostele, byla velkou pomocí, když Vaši lidé dojeli k nám na statek, nechali si jen ukázat místo, kde stan má být, vše postavili a my jen podepsali papíry. V neděli po svatbě vše demontovali. Mohu jen doporučit!"

K. K. (31.7. - 1.8.2021) - Tiny house u rybníka
"Pobyt v Tinny House byl opravdu velmi příjemným zážitkem. Ubytování je dotaženo do detailů, včetně výborné kávy. Snídaně královská. Obora je nádherná a je v ní neuvěřitelný klid. Naprosto úžasný byl personál (paní recepčí a její kolega). They made our day:)"

T. S. (13.8. - 17.8.2021) - Tiny house u rybníka
"Naprosto dokonalý odpočinek na úžasném místě! Zážitek, který můžu jen doporučit. Krásné místo, klid, příroda, super ubytování a skvělá paní Vlaďka, která se o nás starala, děkujeme!"

I. P. (3.9. - 5.9.2021) - Safari stan v oboře Kněžičky
"Pobyt v safari stanu je úžasným, romantickým a dobrodružným zážitkem i pro ty nejnáročnější klienty. Veškeré služby a milý a vstřícný personál podtrhují celkový dojem. Milovníci přírody budou nadšeni, je obdivuhodné, jak se pan Kinský a zaměstnanci obory o přírodu starají. Pobyt mohu všem vřele doporučit, ideálně pro načerpání energie a klidu v ničím a nikým nerušené přírodě."

M. Z. (11.9. - 12.9.2021) - Safari stan v oboře Kněžičky
"Safari stan v oboře určitě doporučuji. Romantika jako blázen, daňci pasoucí se pár metrů od vás, hvězdy nad hlavou a k tomu super péče a servis. Ze snídaně si vybere každý a nakrmila by ještě minimálně jeden pár :) Moc děkujeme!"