Operace Tiny house

Úvod » Blog » Operace Tiny house
operace-tiny-house_optimized

Glamping nebo také „glamorous camping“ je spojením krásy, luxusu, pohodlí a životem v přírodě s jejími živly. Útěk, zážitek i energie ze samoty. Tak bychom popsali náš nový Tiny house.

Pojďme se nyní ohlédnout za „Operací Tiny house“ kdy jsme převáželi náš nový domek z Husy u Sychrova do finální lokace – obory Kněžičky u Chlumce nad Cidlinou. Přípravy započaly již v únoru, abychom domeček dostali na místo včas a uvedli ho do provozu na začátek letní sezóny.

Po technické konzultaci bylo jasné, že náš domeček bude nutné jeřábem zvednout, umístit ho na podval a na místě ho podobným způsobem zase vyložit.

tiny_house_prevoz (jfif)

Díky propracované přípravě a koordinaci se nám nakonec 20. dubna na místě podařilo domeček naložit celkem snadno. Připevnili jsme ho a čekala nás cca 140 km dlouhá cesta.


tiny_house_vykladani (jfif)


Počasí nakonec přálo, a tak samotné usazení proběhlo bez větších překážek. Menší komplikace způsobil jen např. jeden vzrostlý smrk, který padl za oběť naší stavby.


tiny_house_usazeni (jfif)

Design interiéru vás jistě velmi oslní. Celý se nese v námořnickém stylu, aby dosáhlo pravého smyslu „glamour" a nešlo jen o obyčejné kempování. Klíčové pro nás byly také přírodní materiály, aby vše zapadalo do jednotného konceptu. Určitě potěší také přísun elektřiny díky solárnímu panelu, nebo kvalitní zázemí pro hygienu.

Místo obklopené stromy, všudypřítomným tichemplachou zvěří, která vás bude tiše pozorovat, je přesně to, co vám pomůže najít cestu jeden k druhému. Náš nový glamping Tiny house u rybníka nabízí vše potřebné pro váš pobyt v přírodě. Vypněte telefony a dopřejte si digitální detoxRanní káva na terase zalité sluncem je neopakovatelným zážitkem, stejně jako večer u sklenky dobrého vína při západu slunce s výhledem na rybník Kopičák. Nebo pozorování noční oblohy bez světelného smogu. Je čas vyrazit!  


Zpět na výpis

Aktuality z našeho Instagramu