INDIJANKA – ekologická dekorace

Rozjíždíte svůj nový vysněný glamping a chybí Vám dekorace do interiéru?


Design, který do prostoru vnáší hloubku, emoce, sebevědomí, nadčasovost, příběh, řád a harmonii, a který ladí svou jedinečností, funkčností, udržitelností a minimalismem. Je to smysluplná dekorace s přesahem, která vytváří prostor plný svěžích tónů a nenucené elegance.

U Janky na Vás čeká zásoba nádherných svíček ze sójového vosku s omamnými vůněmi a přesahem a další dekorace do interiéru, jako například jedinečné podtácky s autorským designem, sety nejen do koupelny, designové mýdlenky, exkluzivní stojánky na vonné tyčinky nebo inspirující plakáty.

Každý kousek je unikátní a ubytování, které se chce odlišovat, doplní o detail, který vyladí prostor k dokonalosti.

O materiálu

Výrobky jsou z jesmonitu – ekologického materiálu, šetrného k životnímu prostředí bez obsahu rozpouštědel. Je to ekologická a bezpečná alternativa k pryskyřici, betonu nebo sádře. Je silný, lehký, nehořlavý a mimo jiné i odolný vůči nárazům. Produkty jsou navíc ošetřené nanoimpregnací, která výrobky chrání proti vodě a nečistotám.

Svíčky jsou ze sójového vosku – na rozdíl od parafínu při pálení neuvolňuje do ovzduší žádné toxiny a škodlivé látky pro dýchací ústrojí, zároveň nevznikají saze a déle hoří. Sója se nemusí těžit a složitě získávat z ropy, jedná se o obnovitelný zdroj. Po vyhození se vosk v přírodě plně rozloží.