Glampingový stan Lilie

Úvod » Blog » Glampingový stan Lilie
glampigovy-stan-lilie_optimized.jpg

Slovo glamping vzniklo ze spojení dvou anglických výrazů, „glamorous“ a „camping“. A přesně tohle taky glamping dělá – spojuje luxus a pohodlí s klidem uprostřed nádherné přírody.

Představujeme vám perfektně vybavený glampingový stan ve výjimečné lokalitě na Nové Živohošti, která pojí přírodu, dobrodružství kempování a pohodlí hotelového resortu.

20201007182527_0IfGxj_full (jpg)

Jestli máte rádi opravdu neotřelé ubytování, tento tip by vám rozhodně neměl ujít. Glamping Lilie není totiž jen místem, ale ztělesněným zážitkem, na který budete dlouho vzpomínat.

Na váš komfort tu mysleli od první chvíle. Tento prostorný stan pro 6 osob s horním patrem a balkónem vám nabízí kuchyň s jídelním koutem a s výhledem do přírody. Plně vybavenou koupelnu a 3 oddělené ložnice s pohodlnou manželskou postelí. Krásy Slapské přehrady můžete obdivovat také při posezení na rozlehlé terase. Nedílnou součástí vybavení je klimatizace a podlahové topení.

20210722212407_z5seiQ_full (jpg)

Prožijete tu ten typ chvíle, který budete chtít se svými blízkými znovu a znovu sdílet i po návratu domů. Užijte si romantiku a soukromí nebo vyrazte s pár přáteli a prozkoumejte krásy Slapské přehrady.


Zpět na výpis

Aktuality z našeho Instagramu