Doplňové služby pro glampingy v Oboře Kinských

Úvod » Blog » Doplňové služby pro glampingy v Oboře Kinských
doplnove-sluzby-obara-kinskych_optimized.jpg

V rámci našich jedinečných glampingů v Oboře Kněžičky bychom rádi našim návštěvníkům nabídli rozličné nadstandartní služby. A tím nemáme na mysli jenom komfortní, pohodlné a útulné ubytování, ale také doplňkové služby v rámci gastronomie a volnočasových aktivit.

Není novinkou, že k vašemu glampingovému pobytu si můžete objednat snídani až do postele. Po opravdové gurmány rádi připravíme snídani v hraběcí verzi, která svojí bohatostí připomíná spíše klasický brunch.

Start dne bychom měli, a co dále? Na odpoledne Vám rádi nachystáme piknikový koš, který si budete moci vychutnat v nádherné přírodě, kterou obora disponuje. Rádi bychom Vás pozvali i na večeři. Od klasicky pro dva, přes romantickou verzi v nejzazším koutu obory, kde budete úplně sami, až po degustační večeři pod vedením šéfkuchaře Ondřeje Moliny. Nebo si prostě jenom objednejte láhev kvalitního prosecca. Výběr je na vás. Vše umíme přizpůsobit konkrétním přáním a představám.

Kdybyste náhodou nevěděli, co s časem během dne, nebo naplno využít možnosti magického místa nad rybníkem Žehuň, můžete si prostřednictvím nás domluvit např. střelbu na asfaltové holuby, unikátní prohlídku fauny a flóry přímo se správcem obory nebo velmi populární soukromou prohlídku zámku Karlova Koruna, který leží nedaleko. K ruce Vám bude přímo hrabě Francessco Kinský dal Borgo. S ním si poté také můžete skočit na výtečnou kávu, kdybyste potřebovali zjistit ještě více informací o šlechtickém rodu, oboře nebo právě zmíněném zámku.

Romantice bychom rádi šli vstříc a to s možností zajištění dekorací, ať pro už Safari stan nebo nový Tiny house. Populární položkou v rámci doplňkových služeb je také 100% eco welcome balíček, který Vám usnadní pobyt v glampingovém zázemí.

Kompletní nabídku doplňkových služeb naleznete níže.

 

doplňkové služby (jpg)


Zpět na výpis

Aktuality z našeho Instagramu