Vylepšené bydlení v korunách stromů

Úvod » Blog » Vylepšené bydlení v korunách stromů
treehouse_glamping_priroda_domecek_v_korunach_stromu_optimized.jpg

Buduvatelé nádherného příbytku na Dolní Moravě přes léto opravdu nelenili. Tree house postavený v souladu s překrásným pohořím Kralického Sněžníku se dočkal hned několika změn a vylepšení.

Toto ubytování v korunách stromů je absolutním návratem k přírodě bez připojení k síti elektrické energie a vody. Chlazená vinotéka, lampičky a vařič jsou přesto k dispozici, stejně jako pitná voda. O hygienu ale ochuzeni nebudete - osprchovat se je možné v přírodní sprše teplou vodou přímo pod obydlím, kterou si sami ohřejete. Zároveň můžete vyzkoušet novou cedrovou saunu, která je vybavena vším potřebným pro kvalitní saunování. Ručníky a osušky a župany jsou připraveny. A kromě nich třeba také závěsná houpací sítí a ruční elektro svítilny. 

V tomto novém malebném příbytku je k dispozici minibar v kterém najdete kvalitní vína, sekty, prosseco, pivo a další alkoholické a nealkoholické nápoje. A teď to hlavní - uvnitř jsou i norská litinová kamínka na dřevo s kterými si tree house vyhřejete v zimním období na příjemnou teplotu 20 °C. Pro podzim a zimu je domeček vybaven kvalitními spacáky. Zní vám to také jako skvělý tip na výlet v zimě?

Skvělé také je, že vašeho čtyřnohého přítele můžete v případě tohoto pobytu klidně vzít s sebou - u domu na stromě je pro něho připravena velká psí bouda. A až se počasí znovu umoudří a večery začnou být delší a teplejší, bude možné vychutnat si večeři při ohni a západ slunce si můžete vychutnat v našem nově postaveném krytém přístřešku nad ohništěm a grilem. A nebo také navštívit pevnostní srub K S 6 (U Kapličky), který byl součástí opevnění budovaného Republikou československou v druhé polovině 30. let minulého století a nachází se v těsné blízkosti. Stejně tak se můžete vydat do nedaleké Stezky v oblacích, nebo lyžařský areál Dolní Morava.

Přijeďte nabrat životní energii do náruče přírody díky Bydlení v korunách stromů. Ať už s dětmi, nebo v rámci romantického víkendu - tento zážitek bude stát určitě za to.


Zpět na výpis

Aktuality z našeho Instagramu